Święto Babci i Dziadka to w przedszkolu dzień niezwykły i pełen wzruszeń, uśmiechów i radości. Z okazji tak ważnego święta, dzieci przygotowały niespodzianki dla gości ; inscenizacje, wiersze, piosenki i tańce. Niespodzianki te były wyjątkowe, bo odzwierciedlały prawdziwe uczucia występujących. Oczywiście były życzenia i upominki dla zaproszonych gości. Uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze, a zadowolenie było widać na wszystkich twarzach. Na zakończenie wnuczęta zaprosiły swoich dziadków na słodki poczęstunek. Dni takie, jak te pokazują jak ważnymi osobami w życiu dzieci są dziadkowie.