29 lutego 2016 r. najstarsze dzieci z naszego przedszkola gościły w Szkole Podstawowej Nr 5 im. Arkadego Fiedlera w Kole. Pani Danuta Musioł - zastępca dyrektora szkoły oraz pani Lidia Cicharska zorganizowały dzieciom mile spędzoną godzinę pełną wrażeń i atrakcji. Przedszkolaki obejrzały program artystyczny przygotowany dla nich przez ich starsze koleżanki i kolegów. Następnie zasiedli w szkolnych ławkach i przez chwilę mogli się poczuć jak przyszli uczniowie tej szkoły. Widać było, że dobrze poczuli się w tej roli. Zwiedzili także budynek szkoły, sąsiadujący ze szkołą basen, przestronną stołówkę zapraszającą pięknym zapachem i świetlicę szkolną.

Największą jednak atrakcją dla przyszłych uczniów okazała się być sala zabaw, w której największym zainteresowaniem cieszyła się ścianka wspinaczkowa. Na zakończenie tej miłej wizyty przedszkolaki otrzymały na pamiątkę drobne upominki. W imieniu dzieci dziękujemy pracownikom Szkoły Podstawowej Nr 5 za zaproszenie i mile spędzony czas.