Strona wykorzystuje pliki cookies. Zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody na ich używanie nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzieci z naszego przedszkola brały aktywny udział w obchodach Światowego Dnia Autyzmu, zorganizowanych przez Stowarzyszenie Autyzm i My z siedzibą przy Prywatnym Tęczowym Przedszkolu w Kole. W ramach obchodów dzieci wykonały wspólnie pracę plastyczną pt.: „Autyzm - tak to widzę”. W przeddzień obchodów Dnia Autyzmu odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie tego konkursu. Wśród dzieci wyróżnionych z naszego przedszkola znalazły się: Zuzanna Ciurzyńska, Pola Prószyńska, Iga Serwa, Natalia Stankiewicz, Natalia Szafrańska, Alicja Tomaszewska, Nikola Wojtysiak.

Grupa III i IV uczestniczyły w uroczystym przemarszu „na niebiesko”, w trakcie którego punktem kulminacyjnym było symboliczne wypuszczenie w górę niebieskich balonów.