21 grudnia 2016 młodzież ze Szkolnego Koła Wolontariatu po raz kolejny występowała dla dzieci z Przedszkola Czerwony Kapturek w Kole. Tym razem młodzi wolontariusze zaprezentowali przedstawienie zatytułowane "Jeden zero dla Nieba". Na przedszkolnej scenie pojawili się przedstawiciele Nieba i Piekła. Diabły zaciekle walczyły z Aniołami o władzę nad światem, jednak w tej potyczce siły zła nie miały żadnych szans. Dobro zwyciężyło i Bóg się narodził. Grupie wolontariuszy towarzyszył szkolny zespół wokalny, który razem z przedszkolakami śpiewał kolędy i pastorałki.