Na zewnątrz zimno i ponuro a w Przedszkolu Miejskim nr 3 w Kole ciepło i serdecznie, a to za sprawą Babć i Dziadków, którzy przybyli na występy swych wnucząt. Zgodnie z tradycją w naszym przedszkolu odbyły się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na tą szczególną okazje dzieci przygotowały dla swych najbliższych nie lada niespodziankę.

Seniorzy mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących wiersze, piosenki, tańce oraz inscenizację Jasełek. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Na koniec wszystkie wnuczęta  obdarowały swoich  bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występy. Dopełnieniem uroczystych spotkań były słodkie poczęstunki. Atmosfera była uroczysta, podniosła i pełna radości.