Strona wykorzystuje pliki cookies. Zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody na ich używanie nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W Przedszkolu Miejskim nr 3 w Kole bardzo dużą wagę przywiązujemy do rozwijania kompetencji czytelniczych wśród naszych podopiecznych, dlatego współpracujemy z wieloma instytucjami, które nam w tym pomagają. W tym celu po raz kolejny naszą placówkę odwiedziła pani Anna Pietruszka z Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole, która przeczytała dzieciom kilka pozycji z literatury dziecięcej.

Przedszkolaki chętnie przeniosły się na chwile w świat fikcji literackiej. Dzieci z kolei mogły odwdzięczyć się swojemu gościowi, krótkim wystąpieniem tanecznym. Bardzo chętnie odwiedzają nas również rodzice naszych przedszkolaków, którzy czytają ulubione pozycje książkowe swoich pociech lub bajki swojego dzieciństwa. Dzieci czerpią ogromną radość z takich spotkań, co nie tylko wpływa na ciepłą i przyjemną atmosferę, ale przede wszystkim zacieśnia więzy pomiędzy środowiskiem rodzinnym dzieci a naszym przedszkolem.