22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku najstarszych grup w przedszkolu. Wśród licznie zgromadzonych gości dzieci zaprezentowały specjalnie przygotowany program artystyczny. Nie zabrakło podziękowań dla rodziców aktywnie uczestniczących w życiu przedszkola. Z rąk Pani Dyrektor każde dziecko kończące edukację w naszym przedszkolu otrzymało książkę i pamiątkowy dyplom. Uroczystość miała wzniosły nastrój, a dzieciom i rodzicom towarzyszyło ogromne wzruszenie. Na koniec Pani Dyrektor życzyła wszystkim gościom słonecznych i bezpiecznych wakacji.