30 listopada w Przedszkolu Miejskim nr 3 „Czerwony Kapturek” w Kole odbyła się zabawa Andrzejkowa pt. „Andrzejkowe Czary Mary”. Dzieci z grupy IV bawiły się wspólnie z zaproszonymi uczniami klasy Ie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kole wraz z wychowawcami. W trakcie wróżb dzieci poznały swoją przyszłość, imię wybranka/wybranki życiowej oraz dowiedziały się czego unikać w przyszłości. Na koniec wszyscy wspólnie wzięli udział w zabawach muzyczno - ruchowych, integrujących dzieci przedszkolne z pierwszoklasistami.