W Przedszkolu Miejskim nr 3 od tygodnia trwają uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka, na które licznie przybywali zaproszeni goście. Dzieci zaprezentowały część artystyczną: recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Babcie i Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami, nie kryli wzruszenia podziwiając prezentacje swoich "skarbów”. Na koniec uroczystości dzieci wręczyły babciom i dziadkom przygotowane upominki.

Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę i słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców. To były  naprawdę wyjątkowe dni, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.