Działalność opiekuńcza i dydaktyczno - wychowawcza przedszkola nastawiona jest na stymulowanie indywidualnego rozwoju każdego dziecka, zgodnie z jego możliwościami. Opiera się na aktywności wychowanków, rozwijając mocne strony każdego z nich. Kształtuje w dziecku szeroko pojętą samodzielność, która przejawia się w samoobsłudze, gotowości do podejmowania inicjatyw, aktywności twórczej oraz umiejętności radzenia sobie z problemami.

Nasze zalety:

• posiadamy profesjonalną i wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną,
  • szczególnie dbamy  o bezpieczeństwo dzieci,
  • posiadamy specjalistyczną opiekę psychologiczną i logopedyczną,
  • zapewniamy atrakcyjny i bogaty kalendarz imprez przedszkolnych,
  • organizujemy ciekawe i atrakcyjne wycieczki,
  • uczymy właściwego stosunku do niepełnosprawności.

Przedszkole Miejskie Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Kole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 6.oo-16.oo